Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

Dlugosz Krolewski logo v1Szanowni Państwo,

W dniu 06.07.2020 r. odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia "Długosz Królewski" dotyczące oceny i wyboru do dofinansowania operacji objętych wnioskami o przyznanie pomocy w ramach naborów nr 6/2020.

Dlugosz Krolewski logo v1Stowarzyszenie "Długosz Królewski" przedstawia listę złożonych wniosków w ramach naboru nr 6/2020

Wykaz złożonych wniosków w ramach naboru 6/2020

Szanowni Państwo,

informujemy, że od dnia 22.06.2020 r. do odwołania Biuro LGD przechodzi na tryb pracy zdalnej. 

W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 609 772 394 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Za utrudnienia przepraszamy!

Dlugosz Krolewski logo v1Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 12.06.2020 r. (piątek) Biuro LGD będzie nieczynne.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod nr. tel. 609 772 394

Za utrudnienia przepraszamy!

Dlugosz Krolewski logo v1W dniu 20.05.2020 r. w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Brzezinach odbyło się szkolenie dla potencjalnych beneficjentów w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w zakresie planowanego ogłoszenia naboru wniosków dla działania "Podejmowanie działalności gospodarczej".

Dlugosz Krolewski logo v1

Stowarzyszenie "Długosz Królewski" zaprasza na dodatkowe bezpłatne doradztwo indywidualne w ramach ogłoszonego naboru wniosków w zakresie:

I. Podejmowanie działalności gospodarczej

Doradztwo odbędzie się w dniu:

05.06.2020 r. w godz. 10:30 - 15:30

Aby skorzystać z doradztwa należy dokonać wcześniejszego zapisu, kontaktując się z Biurem LGD "Długosz Królewski" pod numerem tel. 62 7698222.

 

Ogłoszenie numer 6/2020


Stowarzyszenie „Długosz Królewski” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na przedsięwzięcie P.1.2.1: Podejmowanie działalności gospodarczej
I. Podejmowanie działalności gospodarczej.

Szanowni Państwo,

już dziś informujemy, że od dnia 1 czerwca rusza kolejny nabór wniosków w zakresie Podejmowania działaności gospodarczej.

W związku z powyższym Stowarzyszenie "Długosz Królewski" organizuje szkolenie dla potencjalnych beneficjentów. Szkolenie odbędzie się 20.05.2020 r. o godz. 10:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Brzezinach. 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszeni są o kontakt z Biurem LGD celem przyjęcia zgłoszenia. W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną na terenie całego kraju bardzo prosimy o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa - maseczki i rękawiczki są obowiązkowe, w szkoleniu mogą uczestniczyć jedynie osoby zdrowe, nie przebywające na kwarantannie oraz nie będące pod nadzorem epidemiologicznym. 

W szkoleniu będą mogły uczestniczyć tylko i wyłącznie osoby zapisane przez Biuro LGD.

W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem LGD.

Szkolenie20052020podejmowaniejpg

sukces2Szanowni Państwo,

informujemy, że Stowarzyszenie "Długosz Królewski" złożyło wniosek w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury w roku 2020 ogłoszonego przez Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem